چهارشنبه, 31 خرداد 1396

مراقب فاکتورهای تقلبی باشید!!

به اطلاع هم میهنان عزیز میرساند بر اساس گزارشات واصله، اخیراً افرادی سودجو و کلاهبردار با جعل نام و و سوء استفاده از اعتبار این شرکت، اقدام به صدور فاکتورهای جعلی نموده است.

این شرکت جهت مقابله با اینگونه سوء استفاده ها و جلوگیری از بروز مشکلات عدیده، ضمن انجام اقدامات قانونی مربوطه،  از همه عزیزان خواهشمند است اصل فاکنورهای صادره را حضوراً از محل شرکت دریافت نمایند و در صورت عدم امکان این کار و دریافت فاکتور بصورت غیرحضوری، حتماً با بخش فروش شرکت تماس گرفته و از صحت و اصالت آن اطمینان حاصل نمایند.

سه شنبه, 18 آبان 1395

 

نگینی درخشان در شهر فیروزه ها

نیشابور با دارا بودن موقعیت جغرافیائی خاص و قرار داشتن درمسیر پر رفت و آمد تهران به مشهد و نزدیک بودن به پایتخت معنوی ایران ونیز وجود شرایط بسیار مناسب آب و هوایی و نعمتهای فراوان آن و داشتن بزرگانی چون خیام ، عطار و کمال الملک و ...، همواره مورد توجه مردم ، زائرین بارگاه علی بن موسی الرضا ، گردشگران داخلی و خارجی و مسئولین محترم کشور بوده است.

چهارشنبه, 17 شهریور 1395

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ استان آذربایجان شرقی از تاریخ چهارم تا هفتم شهریور ماه در شهر تبریز محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تبریز ، سالن شهریار برگزار گردید .

سه شنبه, 02 شهریور 1395

پروژه مجتمع تجاری دنیای آرزو

فاز اول پروژه مجتمع تجاری دنیای آرزو با زیربنای حدود 27000 مترمربع و در 8 طبقه طراحی شده است که 12500 مترمربع آن به سطح مفید تجاری با کاربری های متنوع اختصاص یافته است. در فاز دوم هتلی 5 ستاره در کنار این مجتمع احداث خواهد گردید.

چهارشنبه, 20 مرداد 1395

در راستای ارتقاء سطح علمی همکاران شرکت و به منظور همسو نمودن سرویسهایمبتنی بر فناوری اطلاعاتبا نیازهای کسب و کار که نهایتاً موجب بهبود روشهای ارائه خدمات به مشتریان و همکاران خواهد شد، دوره آموزشی ITIL v3 در شرکت آغاز گردید. 

بررسی گارانتی محصول