در باره ما:

 

تاريخچه

شركت مهندسي كوثر شبكه نگار (سهامي خاص) از هنگام تأسيس در ۱۳۷۹ تا كنون در مسير بالندگي در ارائه‌ي خدمات و محصولات شبكه‌هاي LAN بوده است. فعاليت‌هاي شركت در زمينه‌ي مشاوره، طراحي، نظارت و اجراي شبكه‌هاي ساخت‌يافته به محدوده‌هاي گسترده‌تري مانند مشاوره، طراحي و نظارت بر پروژه‌هاي مركز داده و ارائه‌ي محصولات خانگي و اداري ارتباطي شبكه گسترش يافته است. شبكه نگار پيشرفت و موفقيت خود را مرهون چهره‌ي معتبر شركت، همكاري با تأمين‌كنندگان محصولات اصيل و با كيفيت از يك سو و شبكه‌ي نمايندگي‌هاي فعال در سطح كشور از سوي ديگر، كيفيت خدمات و محصولات و توجه به يادگيري سازماني مي‌داند. این شرکت دارای تأییدیه‌ي رسمی فعالیت از شوراي عالي انفورماتيك كشور در زمینه «شبکه داده‌ها» و «مشاوره و نظارت بر طرح‌های انفورماتیکی» بوده، و عضو فعال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای است.

 

شبکه‌ی نگار، شبکه‌ای کارا، استاندارد و امن

شركت مهندسي كوثر شبكه نگار، به عنوان یک سازمان یادگیرنده، به صورت پویا و همراه با پيشرفت‌هاي فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات و همچنين تغييرات محيط، با شناخت نیازهای کشور عزيزمان ايران، و با پایبندی به منش حرفه‌ای و اخلاق کاری « شبکه‌ی نگار، شبکه‌ای کارا، استاندارد و امن» را آرمان خود قرار داده است. ما علاوه بر تأمين نياز صنایع و سازمان‌هاي اداري در زمينه‌ي شبكه‌هاي LAN، به ارائه‌ي خدمات طراحي، مشاوره و نظارت بر ايجاد مراكز داده و ارائه‌ي محصولات براي بهره‌برداران خانگي و دفاتر اداري كوچك، شركت‌هاي كوچك و متوسط كرده، شركت‌هاي همكار خود را تجهيز مي‌كنيم تا راه‌حل‌هاي كامل Networking براي كسب و كارهاي بزرگ را نيز فراهم كنند. استراتژي‌هاي همکاری بلندمدت با مشتریان، در كنار نوآوري و انعطاف در ارائه‌ي خدمات و محصولات به ما اجازه داده موقعيت خود را در صنعت Networking به عنوان يك شركت فعال و معتبر و قابل اطمينان به ديگران معرفي كنيم.

هدف راهبردي ما عبارت است از استفاده از آخرين روشها، رویه‌ها و فن‌آوریهای روز دنيا در پروژههای فن‌آوری اطلاعات میهن عزیزمان به منظور کارا، استاندارد و امن بودن آن‌ها. مديران و کارشناسان شركت بر اين باور هستند كه در دنياي پيچيده و فني امروز، كساني موفقترند كه بتوانند همگام با تغييرات سريع فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات و همچنين تغییرات محيط كسب و كار، خود را تطبیق داده و قادر باشند كار علمي و فني بهتري را ارائه نمايند. بهکارگیری خلاقیت در مدیریت، استفاده از دانش روز، شبكه‌ي گسترده‌ي توزيع و محصولاتِ بااصالت برای انجام پروژه‌هاي فنآوري اطلاعات در اولویت قرار دارد.

 

با توجه به هدف مذكور، شركت مهندسي كوثر شبكه نگار سرفصلهاي ذیل را به عنوان خط مشي خود برگزيده است:

•    استفاده از نيروهاي متخصص، آموزش دیده و كارآمد.

•    بهرهگيري از جدیدترین دانش فني و استانداردهاي بينالمللي در زمينه‌ي فعاليت مورد نظر و انتقال آنها به داخل کشور.

•    استفاده از ابزارکار و تجهیزات پيشرفته و مدرن.

•    به‌كارگيري بهترين و جدیدترین محصولات موجود دنيا در پروژههاي شركت.

•    استفاده از پشتيباني فني كمپانيهاي خارجي تأمين‌كننده‌ي تجهيزات.

•    حفظ فضای یک سازمان یادگیرنده در سطح شرکت به منظور ارائه¬ی خدمات بهتر به مشتریان، همکاران و تربيت و رشد نيروهاي جوان و مستعد.

•    انتخاب شرکتهای داخلی توانا به عنوان همکار و تقسیم مسئولیت و منافع با آن‌ها.

•    كمك به ارتقاي سطح دانش فني مشتريان و همكاران در زمينه مورد فعاليت از طریق برگزاري دورههاي آموزشي با بهرهگیری از متخصصين داخلي و خارجي.

 

زمینه های فعالیت:

 

1-    ارائه محصولات

اصالت ويژگي هميشگي محصولات ما است. شركت مهندسي كوثر شبكه نگار به عنوان تنها نماينده‌ي کمپانی معظم Brand-Rex انگلستان در ايران، محصولات این کمپانی شامل انواع كابل‌هاي مسی و نوری و دیگر تجهیزات پسیو شبکه¬های رایانه¬ای را با هلوگرام عرضه مي‌كند. دوربين‌هاي Pelco، سوئيچ‌هاي Brocade، ترانك MK عرضه شده از سوي شبكه نگار، همگی از محصولات کمپانی¬های صاجب نام و مشهور آمریکایی و اروپایی و با كيفيت عالي هستند. محصولات Edimax نيز كه به تازگي به خانواده‌ي محصولات شبكه‌نگار پيوسته، كالايي است اصالتاً تایوانی كه با كارآيي و پشتيباني عالي از محصولات ديگر رقبا متمايز مي‌شود. سوئیچ¬های Brocade که یکی از خوش¬نام¬ترین محصولات در بازار تجهیزات فعال شبکه می باشند، طیف وسیعی از محصولات برای شبکه¬های LAN و SAN ارائه می¬نماید. این سوئیچ¬ها در رده¬های شاسی، سوئیچ¬های سرورهای بلید و سوئیچ¬های مستقل قرار می¬گیرند. بسیاری از این سوئیچ¬ها برای شرایط محیطی مراکز داده و نیز متناسب با توان و پهنای باند مورد نیاز مراکز داده¬ی امروزی طراحی و ساخته شده¬اند.

 

2-    انجام خدمات

شركت مهندسي كوثر شبكه نگار با تكيه بر دانش فني و تجربه‌ي متخصصين خود همواره كيفيت خدمات عرضه شده را راهي براي كسب رضايت مشتري قرار داده است. خدمات ارائه شده از سوي شبكه نگار عبارت است از: طراحي مفهومي- مشاوره و نظارت بر پروژه‌هاي مركز داده، طراحي- مشاوره- نظارت و اجراي شبكه‌هاي LAN و همچنين سيستم‌هاي حفاظتي و دوربين‌هاي مداربسته.

 

بررسی گارانتی محصول