شركت مهندسي كوثر شبكه نگار ، با تكيه بر تجارب علمي و عملي فراوان و به خدمت گرفتن تجهيزات پيشرفته‌ي نصب و تست، اعم از مسي و نوري، در كنار استفاده از بهترين محصولات روز دنيا، امكان اجراي كابل‌كشي ساخت‌يافته به صورت استاندارد را فراهم نموده است.

 

شركت مهندسي كوثر شبكه نگار

به اطلاع هم میهنان عزیز میرساند بر اساس گزارشات واصله، اخیراً افرادی سودجو و کلاهبردار با جعل نام و و سوء استفاده از اعتبار این شرکت، اقدام به صدور فاکتورهای جعلی نموده است.

این شرکت جهت مقابله با اینگونه سوء استفاده ها و جلوگیری از بروز مشکلات عدیده، ضمن انجام اقدامات قانونی مربوطه،  از همه عزیزان خواهشمند است اصل فاکنورهای صادره را حضوراً از محل شرکت دریافت نمایند و در صورت عدم امکان این کار و دریافت فاکتور بصورت غیرحضوری، حتماً با بخش فروش شرکت تماس گرفته و از صحت و اصالت آن اطمینان حاصل نمایند.

مراقب فاکتورهای تقلبی باشید

كمپاني انگلیسی Brand-Rex، توليدكننده‌ي انواع تجهيزات Passive مورد نياز در شبكه ‏هاي ساخت‏يافته، اعم از نوري و مسي شامل انواع كابل، پريز، پچ‌كورد، پچ‌پنل و ديگر اتصالات مي‏باشد.

برندرکس (Brand-rex)

 طرحی پیشرو در مراکز داده

با ویژگی های ماجولار، اندازه پذیر و از پیش نصب شده

مبتنی بر تکنولوژی MT ferrule که به صورت ویژه روی نیازهای کلیدی مشتری از جمله حجم، قابلیت استفاده بودن و زیبایی تمرکز نموده است .

HI-DEX

محصولات

 
 
 
BROCADE
 
 
Brand-Rex
 
 
EDIMAX
 
 
MK Electric
 
 
BlueCoat
 

خدمات

 امروزه فن آوری اطلاعات با سرعتی پرشتاب در حال ارایه خدمات متنوع می باشد. این رشد سریع، توجه بیشتر تصمیم سازان و مسئولان در ایجاد مراکز داده -که نقش اساسی در سامان دهی و متمرکز نمودن منابع و افزایش ظرفیت ذخیره سازی در سازمان های بزرگ دارند را به خود معطوف نموده است . 

01

شرکت مهندسی کوثر شبکه نگار یکی از اصلی ترین زمینه های فعالیت خود را خدمات مرتبط با مراکز داده قرار داده است و در زمینه های گوناگون مراکز داده، از جمله خدمات مشاوره، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی را به کمک تیم فنی خود و با بهره گیری از مشاوران تراز اول فعال در این زمینه ارایه می نماید. شایان ذکر است که این شرکت در مشاوره، طراحی و نظارت پروژه های بزرگ مراکز داده مرتبط با سازمان های دولتی از قبیل سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، سازمان نقشه برداری کشور و ... ایفای نقش نموده است. 
 01

خدمات قابل ارائه توسط بخش مرکز داده

   •    مشاوره در زمینه ی مراکز داده
   •    نیازسنجی برای طراحی مراکز داده
   •    طراحی مراکز داده
   •    نظارت بر پروژه های اجرای مراکز داده
   •    اجرای بخش هایی از مراکز داده
تجربیات بخش مرکز داده
•    طراحی مفهومی مرکز داده و تهیه ی اسناد  و برگزاری مناقصه
•    نظارت بر اجرای مرکز داده – پروژه متوقف شده است.
•    مکان سنجی، ظرفیت سنجی و بررسی وضع موجود
•    طراحی مفهومی مرکز داده و تهیه ی اسناد
•    نظارت و مشاوره در فرایند طراحی تفصیلی، اجرا و تحویل مرکز داده
•    مشاوره و نظارت در پشتیبانی مرکزداده، مرکزداده پشتیبان و شبکه داخلی
•    تدوین استاندارد ملی مراکز داده برای نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
 
 
اجرا
 اجرای تمامی حوزه های بخش زیرساخت پسیو (نصب سینی و لدر،کابل کشی مسی، کابل کشی نوری معمولی و Pre Terminted ، نصب پچ پنل های مسی و نوری، کدینگ ، لیبلینگ، مستندسازی، تست و ...) در داخل مراکز داده(مابین رک های EDA,HAD,MDA در اتاق سرور، مابین اتاق سرور وNOC و ER و ....) به همراه انجام تست با تستر Fluke و کدینگ، لیبلینگ و مستندسازی از جمله فعالیت هایی است که توسط تیم اجرایی بخش فنی شرکت به انجام می رسد. تيم اجرايي شركت داراي تاييديه هاي كابل كشي ساخت يافته می باشند

درباره ما

سوابق اجرايي

 • معرفي مختصر

   

  معرفي مختصر سوابق اجرايي شرکت مهندسي شبکه نگار

  شركت مهندسي كوثر شبكه نگار (سهامي خاص) از هنگام تأسيس در ۱۳۷۹ تا كنون در مسير بالندگي در ارائه‌ي خدمات و محصولات شبكه‌هاي LAN بوده است. فعاليت‌هاي شركت در زمينه‌ي مشاوره، طراحي، نظارت و اجراي شبكه‌هاي ساخت‌يافته به محدوده‌هاي گسترده‌تري مانند مشاوره، طراحي و نظارت بر پروژه‌هاي مركز داده و ارائه‌ي محصولات خانگي و اداري ارتباطي شبكه گسترش يافته است. شبكه نگار پيشرفت و موفقيت خود را مرهون چهره‌ي معتبر شركت، همكاري با تأمين‌كنندگان محصولات اصيل و با كيفيت از يك سو و شبكه‌ي نمايندگي‌هاي فعال در سطح كشور از سوي ديگر، كيفيت خدمات و محصولات و توجه به يادگيري سازماني مي‌داند. این شرکت دارای تأییدیه‌ي رسمی فعالیت از شوراي عالي انفورماتيك كشور در زمینه «شبکه داده‌ها» و «مشاوره و نظارت بر طرح‌های انفورماتیکی» بوده، و عضو فعال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای است.

  ادامه مطلب
 • چشم انداز

   

  چشم انداز

  شركت مهندسي كوثر شبكه نگار، به عنوان یک سازمان یادگیرنده، به صورت پویا و همراه با پيشرفت‌هاي فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات و همچنين تغييرات محيط، با شناخت نیازهای کشور عزيزمان ايران، و با پایبندی به منش حرفه‌ای و اخلاق کاری « شبکه‌ی نگار، شبکه‌ای کارا، استاندارد و امن» را آرمان خود قرار داده است. ما علاوه بر تأمين نياز صنایع و سازمان‌هاي اداري در زمينه‌ي شبكه‌هاي LAN، به ارائه‌ي خدمات طراحي، مشاوره و نظارت بر ايجاد مراكز داده و ارائه‌ي محصولات براي بهره‌برداران خانگي و دفاتر اداري كوچك، شركت‌هاي كوچك و متوسط كرده، شركت‌هاي همكار خود را تجهيز مي‌كنيم تا راه‌حل‌هاي كامل Networking براي كسب و كارهاي بزرگ را نيز فراهم كنند. استراتژي‌هاي همکاری بلندمدت با مشتریان، در كنار نوآوري و انعطاف در ارائه‌ي خدمات و محصولات به ما اجازه داده موقعيت خود را در صنعت Networking به عنوان يك شركت فعال و معتبر و قابل اطمينان به ديگران معرفي كنيم. هدف راهبردي ما عبارت است از استفاده از آخرين روشها، رویه‌ها و فن‌آوریهای روز دنيا در پروژههای فن‌آوری اطلاعات میهن عزیزمان به منظور کارا، استاندارد و امن بودن آن‌ها. مديران و کارشناسان شركت بر اين باور هستند كه در دنياي پيچيده و فني امروز، كساني موفقترند كه بتوانند همگام با تغييرات سريع فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات و همچنين تغییرات محيط كسب و كار، خود را تطبیق داده و قادر باشند كار علمي و فني بهتري را ارائه نمايند. بهکارگیری خلاقیت در مدیریت، استفاده از دانش روز، شبكه‌ي گسترده‌ي توزيع و محصولاتِ بااصالت برای انجام پروژه‌هاي فنآوري اطلاعات در اولویت قرار دارد. با توجه به هدف مذكور، شركت مهندسي كوثر شبكه نگار سرفصلهاي ذیل را به عنوان خط مشي خود برگزيده است:
  • استفاده از نيروهاي متخصص، آموزش دیده و كارآمد.
  • بهرهگيري از جدیدترین دانش فني و استانداردهاي بينالمللي در زمينه‌ي فعاليت مورد نظر و انتقال آنها به داخل کشور.
  • استفاده از ابزارکار و تجهیزات پيشرفته و مدرن.
  • به‌كارگيري بهترين و جدیدترین محصولات موجود دنيا در پروژههاي شركت.
  • استفاده از پشتيباني فني كمپانيهاي خارجي تأمين‌كننده‌ي تجهيزات.
  • حفظ فضای یک سازمان یادگیرنده در سطح شرکت به منظور ارائه¬ی خدمات بهتر به مشتریان، همکاران و تربيت و رشد نيروهاي جوان و مستعد.
  • انتخاب شرکتهای داخلی توانا به عنوان همکار و تقسیم مسئولیت و منافع با آن‌ها.
  • كمك به ارتقاي سطح دانش فني مشتريان و همكاران در زمينه مورد فعاليت از طریق برگزاري دورههاي آموزشي با بهرهگیری از متخصصين داخلي و خارجي.

  ادامه مطلب
 • گواهينامه ها

   
 • محورهاي فعاليت

   

  محورهاي اصلي فعاليت

  مراکز داده امروزه فن‌آوری اطلاعات با پیشرفتی پرشتاب در حال ارائه‌ي خدمات متنوع مي‌باشد. اين رشد سريع، نگراني ايجاد مراکز داده که نقش اساسي در سامان‌دهي و متمرکز نمودن منابع و افزايش ظرفيت‌هاي ذخيره‌سازي در سازمان‌هاي بزرگ دارند، را در تصميم‌سازان و مسئولان فراهم نموده است. مراكز داده را مي‌توان در دو دسته‌ي اختصاصي يا سازماني و اينترنتي قرار داد. مراكز داده‌ي اختصاصي يا سازماني جهت سرويس‌دهي به يك سازمان خاص طراحي و اجرا مي‌گردد. اما مراكز داده‌ي اينترنتي حالت اشتراكي دارند و چندين سازمان به صورت هم‌زمان مي‌توانند از سرويس‌هاي آن استفاده نمايند. از آنجا كه داشتن يك مركز داده‌ي اختصاصي هزينه‌هاي زيادي را به سازمان¬ها تحميل مي‌كند، سازمان‌ها و مؤسسه‌هاى نيازمند به مرکز داده كه توان مالي كافي ندارند مي‌توانند تنها با اجاره کردن فضاي محدودي از منابع مراکز داده‌ي اينترنتي، سايت‌هاى خود را در معرض ديد عموم قرار دهند. شركت مهندسي كوثر شبكه نگار يکي از اصلی‌ترین زمینه‌‌هاي فعالیت‌ خود را خدمات مرتبط با مراکز داده‌ي سازمانی قرار داده است و در زمینه‌های گوناگون مراکز داده، خدمات مشاوره، ‌طراحی، پیاده‌سازی و پشتیبانی را به کمک تیم فنی خود و با بهره¬گیری از مشاوران طراز اول فعال در این زمینه ارايه مي‌نمايد. شايان ذکر است كه اين شرکت در مشاوره و طراحي پروژه‌های بزرگ مرکز داده مرتبط با سازمان‌هاي دولتي از قبیل سازمان نقشه برداری و معاونت برنامه¬ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ايفاي نقش نموده است. شركت مهندسي كوثر شبكه نگار با تكيه بر تجارب و دانش فني خود در تمامي حوزه‌هاي زير، طراحي مفهومي، مشاوره و نظارت را انجام مي‌دهد:
  • مطالعه و شناسايي زيرساخت‌ها و سرويس‌هاي موجود در سازمان
  • امكان‌سنجي و نيازسنجي جهت برپايي مركز داده
  • ارائه‌ي طرح توجيهي راه‌اندازي مركز داده از نظر صرفه‌ي‌ اقتصادي و نيروي انساني

  ادامه مطلب

گالری

تماس با ما: تهران - انتهای خیابان مطهری - روبروی مرکز همایش ها و آموزش بانک سپه - کوچه فیروزه - پلاک 1 - واحد 2 کد پستی: 1566855516
: 88404110 21 98+
Captcha
  پیام ارسال نشد.   پیام با موفقیت ارسال گردید.

بررسی گارانتی محصول