شركت مهندسي كوثر شبكه نگار ، با تكيه بر تجارب علمي و عملي فراوان و به خدمت گرفتن تجهيزات پيشرفته‌ي نصب و تست، اعم از مسي و نوري، در كنار استفاده از بهترين محصولات روز دنيا، امكان اجراي كابل‌كشي ساخت‌يافته به صورت استاندارد را فراهم نموده است.

 طراحي و اجراي پروژه‌هاي متعدد در اين زمينه، تجربيات گران‌سنگي را براي شركت به ارمغان آورده است كه مي‌تواند در پروژه‌هاي جديد مورد استفاده قرار گيرد.

 همچنین اين شركت با بهره‌گيري از متخصصين داخلي و خارجي تا كنون چندين دوره‌ي آموزشي و سمينار، در داخل كشور، به صورت كارگاهي و عملي، در زمينه‌ي طراحي و اجراي كابل‌كشي ساخت‌يافته‌ي مسي و فيبر نوري برگزار كرده و بدين وسيله دانش فني اين رشته را به ساير شركت‌ها و گروه‌هاي فني انتقال داده است.

در برخي صنايع و محيط‌هاي خاص، مانند صنايع نفت و گاز، پتروشیمی، مخابرات، صنایع فولاد، ذوب و ريخته‌گري، صنایع نظامي، هوايي، دریایی، ریلی و...، به كابل‌هاي ويژه‌اي نياز است كه به طور معمول در خط توليد كارخانجات توليدکننده‌ي كابل وجود ندارند و بايد با مشخصات ويژه‌اي از نظر جنس، تركيب، اندازه، مقدار مقاومت حرارتی- شيميايي و مكانيكي، و... توليد شوند. شركت مهندسي کوثر شبكه نگار آمادگي دريافت سفارش‌هاي ويژه در این خصوص و نیز کابل‌های ترکیبی خاص شامل دیتا (مسی و نوری)، برق و مخابرات را دارد.

 


 

بررسی گارانتی محصول